Вітаємо четвертокласників із зайнятим 4 місцем у районних олімпіадах!

 

№ п/п Назва школи Українська мова Математика Природознавства
К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце Зайняте місце
Загальносвітні школи  І-ІІІст.  

 

1 Березичівська 22,5 5 16 11-14 19,5 23 58 11 7
2 Бірківська 18,5 12 10 22-23 21,5 18 50 17 11
3 Бихівська 11,5 25-26 9 24 22,5 16-17 43 25 13
4 ВГлушанська 23,5 4 19 7 27 8-9 69,5 4 4
5 Великокурінська 14 19-21 22 4-5 20,5 21-22 56,5 13 8
6 Ветлівська 13,5 22-23 16 11-14 26 10-11 55,5 14 9
7 Гірківська 16,5 13 22 4-5 24 13 62,5 6 6
8 Деревківська 26,5 І 11 19-21 27,5 5-7 65 5 5
9 Залізницький НВК 14 19-21 18 8-9 18,5 24 50,5 16 10
10 Залаззівська 14 19-21 17 10 31 27 14
11 Любешівський НВК 19 9-11 25 І-ІІ 30,5 ІІ 74,5 ІІ ІІ
12 Люб’язівська 21 7 25 І-ІІ 27,5 5-7 73,5 ІІІ ІІІ
13 Малоглушанська 15,5 14 11 19-21 21 19-20 47,5 21 12
14 Седлищенська 21,5 6 2 30 23,5 28 15
15 Судченська 25 ІІ 23 ІІІ 29,5 ІІІ 77,5 І І
Загальносвітні школи  І-ІІст.
1 Березновільська 13,5 22-23 16 11-14 28 4 57,5 12 5
2 В’язівненська 20 6 23,5 14-15 43,5 24 9
3 Дольська 24,5 ІІІ 14 16-17 20,5 21-22 59 8 ІІ
4 Лахвичівська 14,5 17-18 13 18 31 І 58,5 9-10 ІІІ-ІV
5 Лобненська 15 15-16 16 11-14 27,5 5-7 58,5 9-10 ІІІ-ІV
6 Л.Волянська 19,5 8 18 8-9 22,5 16-17 60 7 І
7 Мукошинська 12 24 14 16-17 23,5 14-15 49,5 18 7
8 Невірська 11,5 25-26 5 27 16,5 26 33 26 10
9 Підкормільська
10 Погулянківська
11 Угриничівська 4 28-29 4 31 12
12 Хоцунська 9,5 28 6 26 15,5 29 11
13 Цирська 19 9-11 11 19-21 21 19-20 51 15 6
14 Шлапанська
15 Щитинська 19 9-11 4 28-29 25 12 48 20 8
  Загальносвітні школи  І ст.
1. Вітульська 14,5 17-18 8 25 26 10-11 48,5 19 І
2.

 

Дібровська
3. Новоберезичівська 9 29 9 30 4
4. Прохідська 15 15-16 15 15 17 25 47 22-23 ІІ-ІІІ
5. Рудківська 10 27 10 22-23 27 8-9 47 22-23 ІІ-ІІІ
6. Селісоцька

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation