Вітаємо Главацьку Богдану із зайнятим 8 місцем у районній олімпіаді з природознавства!

      Відомість

про участь учнів 4 класу в районній олімпіаді

з   природознавства у 2016-2017 н. р.

№ п/п Назва школи Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Прізвище та ініціали вчителя К-сть балів Зайняте місце
Загальносвітні школи І-ІІІ ст.
1 Березичівська Романюк Марія Михальчук А.С. 19,5 23
2 Бірківська Турик Олександр Томашук А.М. 21,5 18
3 Бихівська Турко Святослав АндрусикВ.С. 22,5 16-17
4 Великоглушанська Главацька Богдана Пасик В.М. 27 8-9
5 Великокурінська Петрик Анна Зімич Л.Я. 20,5 21-22
6 Ветлівська Мацько Дмитро Токар П.Ф. 26 10-11
7 Гірківська Кравчук Анастасія Абрамович Л.М. 24 13
8 Деревківська Любежаніна Марія Терещук А.І. 27,5 5-7
9 Залізницький НВК Ковальчук Іван Поліщук Л.С. 18,5 24
10 Залаззівська
11 Любешівський НВК Пасевич Ольга Гарбар Л.В. 30,5 ІІ
12 Люб’язівська Кух Анастасія Олішкевич В.С. 27,5 5-7
13 Малоглушанська Маковська Дарина Пасик Н.С. 21 19-20
14 Седлищенська
15 Судченська Гудько Іван Лавренюк Т.М. 29,5 ІІІ
Загальносвітні школи І-ІІ ст.
1 Березновільська Медведюк Софія Занько Л.Г. 28 4
2 В’язівненська Крат Артем Оласюк В.П. 23,5 14-15
3 Дольська Попач Олена Міцкевич С.В. 20,5 21-22
4 Лахвичівська Сінчук Олександр Дишко  К.М. 31 І
5 Лобненська Євдокимова Олександра Масюк М.Г. 27,5 5-7
6 Л.Волянська Любежаніна Анастасія Лінік Н.І. 22,5 16-17
7 Мукошинська Солоха Богдан Кузьмич В.М. 23,5 14-15
8 Невірська Покопчик Микола Артисюк Н.В. 16,5 26
9 Підкормільська
10 Погулянківська
11 Угриничівська
12 Хоцунська
13 Цирська Хрупчик Дмитро Купрійчик Я.Д. 21 19-20
14 Шлапанська
15 Щитинська Михальчук Софія Вознюк С.С. 25 12
Загальноосвітні школи І ст.
1. Новоберезичівська
2. Вітульська Ковалик Діана Мокич Ю.В. 26 10-11
3. Дібровська
4. Прохідська Деміх Вадим Шукалович Т.В. 17 25
5. Селісоцька
6. Рудківська Воронова Іванна Гриневич І.Ф. 27 8-9

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Post Navigation