Вітаємо четвертокласників із зайнятим 4 місцем у районних олімпіадах!

 

№ п/п Назва школи Українська мова Математика Природознавства
К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце К-сть балів Зайняте місце Зайняте місце
Загальносвітні школи  І-ІІІст.  

 

1 Березичівська 22,5 5 16 11-14 19,5 23 58 11 7
2 Бірківська 18,5 12 10 22-23 21,5 18 50 17 11
3 Бихівська 11,5 25-26 9 24 22,5 16-17 43 25 13
4 ВГлушанська 23,5 4 19 7 27 8-9 69,5 4 4
5 Великокурінська 14 19-21 22 4-5 20,5 21-22 56,5 13 8
6 Ветлівська 13,5 22-23 16 11-14 26 10-11 55,5 14 9
7 Гірківська 16,5 13 22 4-5 24 13 62,5 6 6
8 Деревківська 26,5 І 11 19-21 27,5 5-7 65 5 5
9 Залізницький НВК 14 19-21 18 8-9 18,5 24 50,5 16 10
10 Залаззівська 14 19-21 17 10 31 27 14
11 Любешівський НВК 19 9-11 25 І-ІІ 30,5 ІІ 74,5 ІІ ІІ
12 Люб’язівська 21 7 25 І-ІІ 27,5 5-7 73,5 ІІІ ІІІ
13 Малоглушанська 15,5 14 11 19-21 21 19-20 47,5 21 12
14 Седлищенська 21,5 6 2 30 23,5 28 15
15 Судченська 25 ІІ 23 ІІІ 29,5 ІІІ 77,5 І І
Загальносвітні школи  І-ІІст.
1 Березновільська 13,5 22-23 16 11-14 28 4 57,5 12 5
2 В’язівненська 20 6 23,5 14-15 43,5 24 9
3 Дольська 24,5 ІІІ 14 16-17 20,5 21-22 59 8 ІІ
4 Лахвичівська 14,5 17-18 13 18 31 І 58,5 9-10 ІІІ-ІV
5 Лобненська 15 15-16 16 11-14 27,5 5-7 58,5 9-10 ІІІ-ІV
6 Л.Волянська 19,5 8 18 8-9 22,5 16-17 60 7 І
7 Мукошинська 12 24 14 16-17 23,5 14-15 49,5 18 7
8 Невірська 11,5 25-26 5 27 16,5 26 33 26 10
9 Підкормільська
10 Погулянківська
11 Угриничівська 4 28-29 4 31 12
12 Хоцунська 9,5 28 6 26 15,5 29 11
13 Цирська 19 9-11 11 19-21 21 19-20 51 15 6
14 Шлапанська
15 Щитинська 19 9-11 4 28-29 25 12 48 20 8
  Загальносвітні школи  І ст.
1. Вітульська 14,5 17-18 8 25 26 10-11 48,5 19 І
2.

 

Дібровська
3. Новоберезичівська 9 29 9 30 4
4. Прохідська 15 15-16 15 15 17 25 47 22-23 ІІ-ІІІ
5. Рудківська 10 27 10 22-23 27 8-9 47 22-23 ІІ-ІІІ
6. Селісоцька

 

Вітаємо Главацьку Богдану із зайнятим 8 місцем у районній олімпіаді з природознавства!

      Відомість

про участь учнів 4 класу в районній олімпіаді

з   природознавства у 2016-2017 н. р.

№ п/п Назва школи Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Прізвище та ініціали вчителя К-сть балів Зайняте місце
Загальносвітні школи І-ІІІ ст.
1 Березичівська Романюк Марія Михальчук А.С. 19,5 23
2 Бірківська Турик Олександр Томашук А.М. 21,5 18
3 Бихівська Турко Святослав АндрусикВ.С. 22,5 16-17
4 Великоглушанська Главацька Богдана Пасик В.М. 27 8-9
5 Великокурінська Петрик Анна Зімич Л.Я. 20,5 21-22
6 Ветлівська Мацько Дмитро Токар П.Ф. 26 10-11
7 Гірківська Кравчук Анастасія Абрамович Л.М. 24 13
8 Деревківська Любежаніна Марія Терещук А.І. 27,5 5-7
9 Залізницький НВК Ковальчук Іван Поліщук Л.С. 18,5 24
10 Залаззівська
11 Любешівський НВК Пасевич Ольга Гарбар Л.В. 30,5 ІІ
12 Люб’язівська Кух Анастасія Олішкевич В.С. 27,5 5-7
13 Малоглушанська Маковська Дарина Пасик Н.С. 21 19-20
14 Седлищенська
15 Судченська Гудько Іван Лавренюк Т.М. 29,5 ІІІ
Загальносвітні школи І-ІІ ст.
1 Березновільська Медведюк Софія Занько Л.Г. 28 4
2 В’язівненська Крат Артем Оласюк В.П. 23,5 14-15
3 Дольська Попач Олена Міцкевич С.В. 20,5 21-22
4 Лахвичівська Сінчук Олександр Дишко  К.М. 31 І
5 Лобненська Євдокимова Олександра Масюк М.Г. 27,5 5-7
6 Л.Волянська Любежаніна Анастасія Лінік Н.І. 22,5 16-17
7 Мукошинська Солоха Богдан Кузьмич В.М. 23,5 14-15
8 Невірська Покопчик Микола Артисюк Н.В. 16,5 26
9 Підкормільська
10 Погулянківська
11 Угриничівська
12 Хоцунська
13 Цирська Хрупчик Дмитро Купрійчик Я.Д. 21 19-20
14 Шлапанська
15 Щитинська Михальчук Софія Вознюк С.С. 25 12
Загальноосвітні школи І ст.
1. Новоберезичівська
2. Вітульська Ковалик Діана Мокич Ю.В. 26 10-11
3. Дібровська
4. Прохідська Деміх Вадим Шукалович Т.В. 17 25
5. Селісоцька
6. Рудківська Воронова Іванна Гриневич І.Ф. 27 8-9

 

 

Вітаємо Матвійчука Павла із зайнятим 7 місцем у районній олімпіаді з математики!

  Відомість

про участь учнів 4 класу в районній олімпіаді 

математики

у 2016-2017 н. р.

№ п/п Назва школи Прізвище, ім’я та

по батькові учасника

Прізвище та ініціали вчителя К-сть балів Зайняте місце
Загальносвітні школи І-ІІІ ст.
1 Березичівська Ланевич Артем Михальчук А.С. 16 11-14
2 Бірківська Ткачик Констянтин Томашук А.М. 10 22-23
3 Бихівська Томащук Олександр Андрусик В.С. 9 24
4 Великоглушанська Матвійчук Павло Пасик В.М. 19 7
5 Великокурінська Смокович Мирослава Зімич Л.Я. 22 4-5
6 Ветлівська Мацько Дмитро Токар П.Ф. 16 11-14
7 Гірківська Турменко Роман Турменко В.В. 22 4-5
8 Деревківська Симонович Єлизавета Терещук А.І. 11 19-21
9 Залізницький НВК Поліщук Тарас Жилко Г.О. 18 8-9
10 Залаззівська Пилипчук Мирослав Сидорук Л.П. 17 10
11 Любешівський НВК Кух Катерина Аврамук А.Ф. 25 І-ІІ
12 Люб’язівська Кух Анастасія Олішкевич В.С. 25 І-ІІ
13 Малоглушанська Нестерук Ярослав Пасик Н.С. 11 19-21
14 Седлищенська Домальчук Юлія Струк Н.П. 2 30
15 Судченська Гудько Іван Лавренюк Т.М. 23 ІІІ
Загальносвітні школи І-ІІ ст.
1 Березновільська Медведюк Софія Занько Л.Г. 16 11-14
2 В’язівненська Кравчук Іван Оласюк В.П. 20 6
3 Дольська Кузьмич Єлизавета Філюк Г.Є. 14 16-17
4 Лахвичівська Хвесик Богдана  Казбан В.М. 13 18
5 Лобненська Євдокимова Олександра Масюк М.Г. 16 11-14
6 Л.Волянська Бубало Назар Лінік Н.І. 18 8-9
7 Мукошинська Симонович Іван Кузьмич В.М. 14 16-17
8 Невірська Любчик Анна Артисюк Н.В. 5 27
9 Підкормільська
10 Погулянківська
11 Угриничівська Чміль Артем Корх О.О. 4 28-29
12 Хоцунська Корець Артем Неделюк К.К. 6 26
13 Цирська Хрупчик Дмитро Купрійчик Я.Д. 11 19-21
14 Шлапанська
15 Щитинська Вознюк Вадим Божко І.М. 4 28-29
Загальноосвітні школи І ст.
1. Новоберезичівська
2. Вітульська Гловацька Кароліна Марчик К.М. 8 25
3. Дібровська
4. Прохідська Оласюк Юрій Оласюк М.С. 15 15
5. Селісоцька
6. Рудківська Хомич Наталія Гриневич І.Ф. 10 22-23

             Вітаємо Главацьку Богдану із зайнятим 4 місцем у районній олімпіаді з української мови!

Відомість

про участь учнів 4 класу в районній олімпіаді 

з української мови

у 2016-2017 н. р. Read More →

 16 грудня відбулися районні змагання «Веселі старти» між учнями 3-4 класів. У фінал увійшли чотири команди-переможці: великоглушанська, залаззівська, березичівська та Любешівського НВК, які змагалися в спортзалі Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. Перемогу вибороли вихованці Любешівського НВК, друге місце – Великоглушанська ЗОШ І-ІІІ ст., а третє – Березичівська і Залаззівська. Команди були нагороджені подарунками й грамотами.

Вітаємо команду Великоглушанської ЗОШ І-ІІІ ст. за зайняте 2 місце!

Read More →

Вітаємо:
3 клас
1. Криська Олександра та Криська Юрія Івановича – І місце (ЗОШ І ст. с. Проходи).
2. Токарчука Богдана та Кошелюк Галину Федорівну – ІІ-ІІІ місце (ЗОШ І-ІІ ст. с. Погулянка).
3. Семенюк Софію та Жилко Наталію Михайлівну – ІІ-ІІІ місце (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Великий Курінь). Read More →